Vymeňte kabelku za ledvinku!

07.11.2017
Jestli už máte plné zuby velkých přeplněných tašek přes rameno a rády byste si konečně pořídily nějakou menší skladnou kabelku, která vás při každém kroku nebude táhnout svojí tíhou k zemi a nebude tolik překážet, co si takhle pořídit ledvinku? Ne, nedělám si srandu. Pokud jste to ještě nezaregistrovaly, ledvinka je posledních pár měsíců velkým hitem a že je to velice praktický doplněk!

Dá se nosit na mnoho různých způsobů a každý den ji můžete zkombinovat jinak. A to ani nemluvím o tom, že máte vše při ruce, budete vypadat stylově a nekonečné prodírání se černou dírou – vaší kabelkou, na dobro skončí. Tak nad čím ještě přemýšlíte?

Zvýrazněte pas

Moje momentální oblíbená kombinace je varianta do pasu, například ke kostkovanému saku. Dodá celému outfitu šmrnc a hezky zvýrazní pas, který se schovává pod volným sakem. Může také sloužit jako náhrada za pásek, když momentálně žádný nemáte.

Oživte starý kabát

Pokud jste si letos ještě nepořídily žádný nový kabát a přemýšlíte, jak si alespoň oživit ten, který vám už pár let visí ve skříni, zkuste si přes něj uvázat ledvinku. Nejlepší možnost je přímo do pasu, ale můžete ji i ledabyle hodit přes rameno nebo uvázat napříč a pas si stáhnout páskem.  Skvělý doplněk, který kabát rozhodně oživí.

Najděte svůj styl

A protože možností je opravdu nespočetně a každému vyhovuje něco jiného, je potřeba to zkoušet a ledvinku uzpůsobit podle  svého stylu a pohodlí. Ať už ji ale budete nosit jakkoliv, věřím, že za ni budete rády. Je to opravdu vděčná pomocnice, a to nejen při velkém nákupu (samozřejmě potravin), kdy nevíte co za tašky naložit do auta jako první, nebo při oživení jakéhokoliv outfitu!