Další letní must have: výrazné náušnice

18.07.2017
Pokud stále přemýšlíte, co vám ještě chybí k dokonalosti každodenního outfitu, jsou to možná výrazné náušnice. Nebo klidně jen jedna. Pokud jste daly na moji radu a nějaký ten top se spadenými rukávy jste si pořídily, určitě stojí za to, vyčesat vlasy a jednu nebo dvě výrazné visací náušnice k tomu přidat. Možná se divíte, proč se zmiňuji jen o jedné náušnici. Já vím, zní to zvláštně a určitě si říkáte, že přeci nebudete chodit jako chytrá horákyně. Ale o tom móda je. Zkoušet nové a neobvyklé věci a svým stylem vyjádřit svoji osobnost a ukázat světu, jaké doopravdy jste. Někdy to, co máte na sobě, o vás vypovídá více než si myslíte.
Ale zpátky k náušnicím. Toto léto jsou opravdu v kurzu a ve velkém. Takže pokud si na ucho dáte malý kroužek a na druhé ne, to tedy opravdu na mysli nemám! Náušnice musí být výrazné, nejlépe visací a můžou mít třeba několik kruhů spletených v sobě. 
Ale nechápejte mě špatně. Tento trend není myšlen jen do večerního víru velkoměsta, kdy se obléknete a namalujete více, než obvykle. Tento trend má být nošen přes den, ke klasickému outfitu co každý den nosíte. Nebojte se proto a nějakou tu výraznou náušnici do práce přidejte. Nemusíte si pořizovat žádné těžké a opravdu dlouhé náušnice, stačí nějaké tenčí s pár spletenými kroužky do sebe, kdy vám po pár minutách nošení neupadne ucho.
Proto se letos dalším trendem trošku odvažte a zařaďte do šatníku zase něco nového. Nemusíte si vyčesávat vlasy a nosit topy se spadenými rameny. Tyto náušnice do svého šatníku zařaďte tak, ať je to pro vás co nejvíce přirozené. Můžete si je vzít k rozpuštěným vlasům, košili do práce, nebo jen obyčejnému bílému tričku. Holt k tomu, na co jste zvyklé. Vždy si to uzpůsobte tak, aby vám v tom bylo pohodlně a cítily jste se dobře. To je základ. 
PS: A za mě, zkuste jen jednu výraznou náušnici a do druhého ucha stačí jen nějaká drobná. Nebo žádná.  Vypadá to vážně skvěle a stylově!