Batoh, taška či kabelka? Vyberte si!

13.08.2018
Neznám ženu, která by snad nevlastnila minimálně jednu kabelku.
Kabelky jsou zázrak, spása, unikum! 

Co bychom si bez kabelek asi počnuly? Kam bychom uschovaly všechny nezbytné věci, které jsou pro nás samozřejmě nutností a bezpodmínečně je všechny  potřebujeme? Kabelka je nutný doplněk každé ženy. Nejen, že se do ní vleze vše potřebné , ale na víc skvěle zdobí váš vybraný outfit! 

Vyberte si nejvíc „cool" kabelku, která čeká právě na vás - ať už se jedná o prostornou shopperku, Obag tašku či stylový batůžek, vhodné na nákupy, do práce nebo třeba na plovárnu  nebo mini crossbody kabelku či psaníčko, oboje velmi praktické na party. 

Tak už se nezdržujme a vrhněme se na to ..... naše přehlídka kabelkovým světem právě začíná ....

Crossbody kabelky

Boho, business, společenské, casual, streetové, retro, elegantní nebo třeba i sportovní .... tak nějak mohou vypadat crossbody kabelky. Jejich nabídka je velmi pestrá. Crossbody je vhodný typ kabelky, když potřbujete mít volné ruce. Cítíte se s ní pohodlně - prostě free. Většinou jsou maličké, lechce přilnou na váš bok, takže o nich vlastně ani nevíte. Neméně pohodlnou záležitostí jsou psaníčka. Malé dokonalé „cosi", co si většinou můžete připevnit na zápěstí a „hurááááá"  do večírku nebo do města.

O bag

Cože?  Ještě nevlastníte tuto „plastovou krásku"?
Tak to musíte rozhodně napravit.  Obag tašky jsou snad jedny z nejvariabilnějších kabelek na trhu. Existuje  spousta  různých druhů, typů a barevných provedení. Můžete vybrat různé druhy úchytů -ať už látkové, kožené, dlouhé či krátké. Taktéž je na trhu nespočetný výběr vnitřních tašek. Můžete tak kombinovat dle své chuti a nálady. Je jen na vás, na jakou příležitost kabelku vyladíte.
Pán Bůh zaplať za vynález Obag kabelek :-) .

Shopperky

Shopperky - tak by se daly nazvat oproti crossbody hoooodně velké tašky :-).  Ať už jste milovnice pravé kůže nebo dáváte přednost umělým materiálům, tento typ kabelek vypadá vždy elegantně a skvěle.  Velkou výhodou je jejich skvělé ladění. Můžete je dát téměř k jakémukoliv páru bot. V každé situaci vypadají nadčasově a velmi luxusně.

Batohy

Elegantní, lifestylové, sportovní ... Přesně tak, by se daly v rychlosti specifikovat batůžky, které jsou v posledním období velmi „cool" módním kouskem.  Jasná věc -batoh do školy či na pěší procházku je nutností a nedílnou součástí každého školáka či turisty. 
Ale, napadlo by vás, vzít si malý nenápadný elegantní kožený batůžek do města místo kabelky? Například na kávu s kamarádkou? NE???? .... tak omyl dámy. Módní ikony udávají velkou batohovou revoluci. Pořiďte si jej a rozhodně neprohloupíte.