Sukně s kšandami

Hledáte do svého šatníku vysoce praktický kousek? Sukně s kšandami a kapsami bude tím pravým ořechovým. Nosit ji můžete nejen s topy, ale třeba také se sportovní podprsenkou, což je letošní žhavý trend.

Sukně s kšandami

Outfit, který vykouzlí úsměv? Ten s laclovou sukní!

Sukně s kšandami vás bude bavit! Je tak svěží a mladistvá, že s ní snadno oživíte i formální šatník do kanceláře. Sáhněte třeba po lesklé saténové, ta je natolik výrazná, že si vystačí pouze v doprovodu jednoduché košile. Do street stylu skvěle zapadne koženková černá sukně s laclem a na podzim pak vklouzněte do hřejivého manšestru.

Náš tip

Zpět do školních lavic vás vezme sukně s laclem!

Chcete se alespoň na chvíli vrátit do školních let? Oblékněte džínovou sukni s laclem. Můžete ji nastylovat třeba s basic tričkem, jen dávejte pozor na přemíru roztomilosti, která se může rychle zvrhnout v infantilnost.

Snadno se jí vyhnete, pokud tolik dívčímu kousku dodáte prvek uhlazenosti. K tomu vám stačí jednoduchá elegantní halenka. Výsledek bude zábavný, nápaditý, ale ne překombinovaný.

Zpět do školních lavic vás vezme sukně s laclem!
Zpět do školních lavic vás vezme sukně s laclem!
Zpět do školních lavic vás vezme sukně s laclem!

Dejte šanci vracejícím se trendům. Sukně s kšandami vás bude bavit!

Móda je hravost, zábava, neustálé zkoušení nového. Pokud nemáte dost odvahy na testování nových kreací, oddejte se alespoň těm, které mají tendenci se po čase vracet. Sukně s laclem slaví svůj již několikátý comeback, proto rozhodně stojí za to jí věnovat pozornost a naučit se s ní pracovat. Trocha roztomilosti, kterou s sebou přináší, každé ženě jen prospěje.