Školní batohy pro dívky

Cesta za vzděláním může být stylová! Se správným školním batohem, který bude vyhovovat představám vaší holčičky a spolehlivě odnese vše potřebné, se budou znalosti sbírat mnohem snáze.

Školní batohy pro dívky

Ty nejkrásnější školní batohy pro dívky

Už má vaše malá školačka batoh do školy? U nás naleznete trendy a praktické školní batohy, batohy do školy s oblíbenými motivy, pestrobarevné i decentní jednobarevné batohy, které splňují všechny požadavky na ideální školní tašku. V nejnovější nabídce oblíbených značek Topgal, Baagl nebo Bagmaster určitě objevíte takovou, která rozzáří dívčí očka.

Náš tip

Batoh vybírejte s ohledem na věk

Nekupujte zbytečně velký batoh po delší období. Mladší žákyně potřebují zejména lehký školní batoh, který je ergonomicky tvarovaný, prakticky organizovaný a má reflexní prvky kvůli bezpečnosti.

Na školní tašky pro starší dívky jsou kladeny vyšší nároky na výdrž, jelikož budou nosit větší množství knih a školních pomůcek.

Batoh vybírejte s ohledem na věk
Batoh vybírejte s ohledem na věk
Batoh vybírejte s ohledem na věk

Kvalita nebo design? Nedělejte kompromisy!

Při chystání výbavy do školy je školní batoh rozhodně nejdůležitější položkou, které je třeba věnovat největší pozornost. Dnes už není problém najít batohy, které nejen splňují nároky rodičů a jsou kvalitně zpracovány, ale zaujmou i mladé slečny. Chcete-li ušetřit čas a nekupovat penál a další položky zvlášť, vyzkoušejte rovnou celé sety.