Dámské batohy do práce

Dámské batohy do práce jsou navrženy tak, aby byly funkční a stylové zároveň. Obvykle obsahují několik přihrádek a kapes, které vám umožní přenášet vaše pracovní nezbytnosti, jako jsou notebooky, dokumenty a další kancelářské potřeby.

Dámské batohy do práce

Elegance, styl i prostor? Zdánlivě neřešitelné rovnice…

Zjistila jste, že už vám kabelka nestačí? Stále častěji chodíte do práce, do města i na nákupy s více než jednou taškou? Nejvyšší čas zapátrat mezi elegantními batohy do práce, módními chameleony, kteří pojmou veškeré vaše denní příslušenství. Vám tak zbydou volné ruce pro pohodlné vypití kávy v městském poklusu.

Náš tip

Nebojte se barev!

Černý batoh do práce využijete nejčastěji. Proč si ale nedopřát trochu svěžesti?

Vyzkoušejte béžový, žlutý či zelený batoh do práce a rozzařte své všední dny trochou pestrosti. Uvidíte, že budou sychravé dny hned o poznání veselejší.

Nebojte se barev!
Nebojte se barev!
Nebojte se barev!

Batoh do práce, který vám sedne

Nechcete vypadat jako vzorná školačka? Zapomeňte na přemíru zdobnosti. V jednoduchosti je krása. Pořiďte si naprosto minimalistický elegantní batoh do práce a dodejte svému formálnímu úboru trochu šmrncu. Značka Vuch dobře ví, po čem toužíte. Vytváří netradiční a nápadité kousky v rytmu českého lifestylu.