Penály pro středoškoláky

Hledáte dokonalého společníka pro svá školní dobrodružství? Nejnovější penály pro středoškoláky kombinují styl, funkčnost a odolnost tak, aby odolaly nástrahám školního života a zároveň podtrhly váš jedinečný charakter.

Penály pro středoškoláky

Jak by měl vypadat penál pro středoškoláky?

Většina středoškoláků potřebuje víc než jen prostor pro tužky a pera. Ideální penál by měl proto mít dostatek kapes nebo oddělených prostorů pro různé potřeby, jako jsou zvýrazňovače, guma, pravítko nebo kalkulačka. Neméně důležitá je také odolnost a kvalita materiálu či estetický vzhled, kterým chtějí mnozí studenti vyjádřit svou individualitu. Některým bude vyhovovat jednoduchá černá barva, jiným zase výrazné barvy a oblíbené motivy.

Náš tip

Co patří do penálu středoškoláka?

Samotný výběr závisí na konkrétních potřebách studenta a předmětech, které studuje. Někteří studenti mohou potřebovat specializované nástroje, jako jsou finelinery a mikrofixy, jiným se zase budou hodit technická pravítka. Obecně však do penálu středoškoláka patří tyto školní potřeby:

✔️ tužky (HB a možná i jiné tvrdosti)
✔️ modré a černé kuličkové pero
✔️ zvýrazňovače v různých barvách
✔️ guma
✔️ ořezávátko
✔️ pravítko
✔️ geometrický trojúhelník a kružítko
✔️ korekční pásek nebo tekutý korektor
✔️ nůžky

Školní penály a pouzdra oblíbených značek Head, Dakine, Vans a Roxy

Penály značek HeadDakine jsou oblíbené zejména díky sportovnímu vzhledu, robustnímu designu, odolným zipům a kvalitním materiálům. Vans se zase pojí se skateboardingem a městskou kulturou, a tak se veškeré penály nesou v jednoduchém stylu s charakteristickým logem Vans. A zapomenout nesmíme ani na značku Roxy, která je populární mezi dívkami a mladými ženami. Penály jsou zdobeny květinovými vzory a tropickými motivy.