Školní sety

Září už klepe na dveře, nejvyšší čas na to, abyste malému školákovi nakoupili výbavu. Pokud si lámete hlavu, kde co sehnat, školními sety vše elegantně a rychle vyřešíte a ušetříte čas i peníze.

Školní sety

Výbava pro školáky ve stejném designu

Proč kupovat školní tašku, penál a sáček na přezůvky zvlášť, když to jde i jednodušeji? Školní sety obsahují vše, co váš malý školák potřebuje, a vy si nemusíte dělat starosti s nákupy a ještě ušetříte. Vyberte si u nás sestavu v jednotném vzhledu – některé sety obsahují i ​​desky na sešity a další výbavu, která se jistě bude hodit.

Náš tip

Při výběru zohledněte i názor dítěte

Skloubit představy rodičů a školáka o tašce může být náročné, ale nabídka je pestrá. Odborníci doporučují brát v úvahu vkus a osobnost dítěte.

Pokud si dítě vybere tašku, která nesplňuje vaše kritéria, ideální je udělat kompromis. Ukažte mu vyhovující možnosti, nechte jej vybrat a poté ji ozdobit vysněným motivem.

Při výběru zohledněte i názor dítěte
Při výběru zohledněte i názor dítěte
Při výběru zohledněte i názor dítěte

Školní sety pro prvňáky v provedeních od počátku světa

Pokud hledáte školní aktovky pro prvňáčky, design a cena není všechno. Kromě toho je důležitá i ergonomie, hmotnost tašky, materiál a zpracování, reflexní prvky, které se starají o bezpečnost, ale v neposlední řadě i praktické detaily, díky kterým si malý prvňáček snáze zorganizuje věci. Značka Topgal patří dlouhodobě k nejpopulárnějším.