Push-up džíny

Push-up džíny vám změní život – a to doslova. Zapracujte na vaší figure, aniž byste museli pohnout prstem, a vyberte si z široké nabídky džínů s push-up efektem, které pomohou vaší postavě dodat šmrnc.

Push-up džíny

Push up džíny pomohou vylepšit vaši figuru!

Promyšlený střih push up jeans s chytře řešenými kapsami vykouzlí efekt plnějšího pozadí. Dámské džíny push up proto milují nejen ženy, které potřebují opticky vytvořit iluzi křivek, ale všechny dámy, co touží po svůdné postavě. Prodlužte si nohy a uberte si pár kilo, spolehněte se na push up džíny s vysokým pasem!

Náš tip

Push-up džíny jako každé jiné

Rifle s push-up efektem se dnes vyrábějí ve střizích, které jsou k nerozeznání od klasických džínů. Pokud je vaším cílem zpevnit boky nebo hýždě, zachrání vás push-up džíny dnes již téměř v každé barvě a v různých provedeních.

I díky široké nabídce na Modio.cz se přesvědčíte o tom, že za pomoci push-up džínů můžete vykouzlit téměř jakýkoli outfit ve sportovním, ležérním i více elegantním stylu.

Push-up džíny jako každé jiné
Push-up džíny jako každé jiné
Push-up džíny jako každé jiné

Na jaké postavě vypadají push up džíny nejlépe?

Push up džíny si může dovolit nosit každá žena. Nejvíce je ocení dámy s postavou typu obdélník, kterým chybí typické křivky. Rafinovaný střih push up džínů se postará o to, co vám do vínku naděleno nebylo. Zvýrazněte svou ženskost a zvedněte si sebevědomí v džínách, které nebudete chtít svléknout!