Značkové crossbody kabelky

Guess, Michael Kors nebo Tommy Hilfiger kabelka... Kabelky jsou pro mnoho žen módní závislostí. Právě kabelka totiž dokáže povznést celý outfit na vyšší úroveň. Náš šatník by měl proto obsahovat několik druhů kabelek v závislosti na příležitosti – jedním z nich jsou právě crossbody kabelky.

Značkové crossbody kabelky

Elegantní či sportovní? Crossbody kabelka zvládne obojí

Také jste neustále v jednom kole? Pak vám nesmí chybět královna kabelek – crossbody kabelka. Nejen že padne prakticky k čemukoliv, zejména pokud zvolíte univerzální béžovou či černou verzi, ale značková kožená crossbody může dokonce každý jednoduchý outfit výrazně pozvednout. Poslouží po mnoho let a nemusíte nikdy přemýšlet, po které dnes sáhnout.

Náš tip

Malá, ale výrazná

Že jsou crossbody kabelky tak trochu nuda? Ani nápad! Špičkový designéři dodávají svým věrným fanouškům pravidelnou dávku šmrncu a neokoukanosti.

Záleží jen na vás, vaší odvaze a cenovém rozpočtu. Crossbody kabelky Michael Kors, Tommy Hilfiger či Guess nebudou na ulicích k vidění tak často jako low cost kousky.

Malá, ale výrazná
Malá, ale výrazná
Malá, ale výrazná

„Neoznačkováno“: pro milovnice minimalismu

Značková kabelka v módním pojetí rozhodně neznamená obří výrazné logo. Pokud jste zastánkyní hesla „méně je více“, porozhlédněte se po designových kouscích, které zaručují kvalitu, ale nepotřebují své jméno křičet do celého světa. Jestliže sáhnete po kabelce s větším logem, pak ji kombinujte s velmi stydlivým zbytkem outfitu. Není nic horšího, než vykřičený prvoplánový outfit, který překypuje slavnými jmény.