Polokozačky s kožíškem

Dopřejte svým nohám tepelný komfort, jaký si v zimě zaslouží. Stylové polokozačky zateplené kožíškem vám nesmí chybět ve výbavě do chladného počasí. Prohlédněte si nejnovější kousky a vyberte si podle svých představ.

Polokozačky s kožíškem

Ideální polokozačky na zimu

Vybrat si ty nejlepší může být někdy složité. Jehličky jsou velmi působivé, avšak nebudou pro každodenní nošení nejpraktičtější, vyniknou zejména k elegantním outfitům. Na běžné dny hledejte spíše neutrálnější modely, které co nejlépe barevně i stylově zapadnou k co největšímu počtu oblečení z vašeho šatníku.

Náš tip

Jak nosit kotníkové polokozačky, aby nezkracovaly postavu?

Základní pravidlo je nenosit kalhoty nebo punčochy v kontrastní barvě s botami. Dalším trikem, který funguje, je upřednostnit polokozačky na platformě nebo na podpatku se špičatou špičkou či výřezem v přední části ve tvaru písmene V, abyste si opticky prodloužily nohy. K polobotkám si oblékejte sukně nebo šaty s délkou nad kolena.

Teplý kožíšek jako stylový detail

Zimní polokozačky s kožíškem, který je nejen zatepluje zevnitř, ale také zdobí zvenčí, pozvednou váš outfit o úroveň výš. Využijte efektní kožešinu naplno. Kožešina dodá vašim stylizacím nádech luxusu a nikdy nevyjde z módy. Doplňte si svoji sbírku o moderní kousek, na který se můžete vždy spolehnout.