Boty ve stylu Wednesday

Netflixový hit Wednesday hýbe světem. Jenna Ortega v roli Wednesday Addams zazářila a chcete-li napodobit její ikonický styl, vyberte si z bot, které by si obula i populární seriálová hrdinka.

Boty ve stylu Wednesday

Boty Wednesday Addams dostupné i pro vás

Wednesday má v oblibě platformy a masivní workery na způsob Dr. Martens, ale také černé mokasíny a oxfordky, které výborně doplňují gotický styl oblékání. Prohlédněte si nabídku značek Killstar nebo Altercore a i vy můžete kráčet městem obutá jako Wednesday. Okořeňte si šatník modely z pravé nebo veganské kůže.

Náš tip

Černé kožené workery na platformě

Masivní kožené workery na platformě jsou skvělou volbou, pokud hledáte co nejuniverzálnější boty pro gotický styl, které se budou snadno kombinovat.

Sladíte je ke kalhotám a topu, ale klidně si je můžete obout i k černým nebo károvaným šatům a napodobit tak neodolatelnou rebelskou image seriálové Wednesday.

Černé kožené workery na platformě
Černé kožené workery na platformě
Černé kožené workery na platformě

Na detailech záleží

Obuv v gotickém stylu je charakteristická masivními podrážkami, svrškem ozdobeným kovovými přezkami, řetězy či aplikacemi s různými motivy, dokonce i krajkou či stužkami. Někdy stačí i naprosto běžný outfit ozvláštnit netradičními prvky, jako je gotický kabát a masivní boty, abyste zaujali originálním stylem.