Dámské jarní boty

Jarní počasí umí být pěkně zrádné – teploty během dne často kolísají a výjimkou není ani silnější či slabší déšť. Rozmarům počasí by tak měly odpovídat naše botníky, ve kterých musí být jarní boty pro všechny příležitosti.

Dámské jarní boty

Jarní boty 2024: známe nejnovější trendy!

Milovnice bot, pozor! Přichází jaro a s ním příležitost k nákupům. A jaké jsou letošní trendy? Jednoznačně vedou boty na platformě ve všech podobách, vysoké šněrovací boty, lodičky s otevřenou špičkou nebo široké či originálně tvarované podpatky. Z barev je klasikou černá, o slovo se ale hlásí také krémová nebo zářivé odstíny růžové, fialové či žluté, které ve vás probudí jarní náladu naplno.

Náš tip

Sandály na platformě hlásí velký návrat

Pamatujete si ještě doby, kdy frčely boty na masivních platformách? Jakmile jejich vlna skončila, chvilku nebyly k vidění, nyní nás však jedna módní přehlídka za druhou utvrzuje v tom, že jsou zpátky!

Chunky sandals neboli sandály na platformě jsou zkrátka všude a neměly by chybět ani ve vašem botníku – nejen z toho důvodu, že jsou in, ale také proto, že jsou neuvěřitelně pohodlné. A to se při běhání po městě vážně hodí.

Sandály na platformě hlásí velký návrat
Sandály na platformě hlásí velký návrat
Sandály na platformě hlásí velký návrat

Univerzální boty na jaro? Mokasíny, combat boots i tenisky

Ve dnech, kdy o sobě zima ještě dává vědět a teplé paprsky jsou nesmělé, se hodí o něco uzavřenější jarní boty. Jasnými favority jsou vyšší šněrovací boty, elegantní perka nebo kotníkové boty s širokým podpatkem. A stejně jako sandále, i jarní kotníkové boty se vezou na módní vlně vysokých platforem. Kromě nich neuděláte chybu ani s teniskami nebo mokasínami, které jsou módními stálicemi.