Malé dámské peněženky

Ne vždy můžeme s sebou nosit velkou peněženku. V některých situacích se hodí mít v zásobě alespoň jednu malou, do které se vejde vše nezbytné. Prohlédněte si naši nabídku moderních a stylových kousků.

Malé dámské peněženky

Výhody malých peněženek

K některým outfitům, zejména v případě společenských šatů, se velká peněženka prostě nehodí. Malé peněženky se vejdou i do psaníček a odnesou ty nejdůležitější věci: nezbytné doklady a hotovost. Zamilujte se i vy do těchto praktických peněženek, které vás naučí nosit s sebou jen to, co opravdu potřebujete.

Náš tip

Praktická a nepřehlédnutelná

Milujete minimalismus, nebo máte raději doplňky, které upoutají na první pohled? Při nákupu peněženky myslete na to, aby byla kvalitní a líbila se vám, budete ji s sebou přece nosit každý den.

Co takhle zkusit optimistickou žlutou, která rozzáří váš den? Decentní vzor a organizované přihrádky si vás získají.

Praktická a nepřehlédnutelná
Praktická a nepřehlédnutelná
Praktická a nepřehlédnutelná

Malá kožená peněženka: perfektní doplněk

Kůže je odolný materiál, který vám vydrží sloužit několik let. Pokud kromě praktické stránky přihlížíte také ke stylu a udržitelnosti, kožená peněženka bude skvělou volbou. Udělejte si radost pěkným kouskem, ať už z hladké kůže v lesklém, nebo matném provedení. Malá dámská peněženka Calvin Klein nebo Guess vás nezklame.