Dámské peněženky na zip

Dámské peněženky na zip

Na všechny nezbytnosti jedině velká peněženka na zip

Stará portmonka už dosloužila? Vyberte si novou dle specifických potřeb. Stačí vám pár drobných a platební karta? Malá dámská peněženka na zip nezabere mnoho místa a nebudou se vám v ní zbytečně povalovat staré účtenky. Pokud však nosíte doklady, průkazky, karty a další nezbytnosti, rozhodně se u vás velká dámská peněženka na zip neztratí. Dodá přehled a ušetří místo v kabelce.

Náš tip

I vy potřebujete sportovní peněženku!

Odkládáte při sportu všechny osobní nezbytnosti? Už nemusíte! Sportovní látková peněženka na zip skvěle poslouží, a navíc se vejde i do kapsy či ledvinky, ideální pro svižný pohyb, kde by vše přebytečné překáželo.

Výhodou je, že je plně unisex. Klidně vám tak stačí jedna jediná, kterou si s partnerem budete půjčovat. Taková záložní peněženka se vám navíc bude hodit i na rozdělení financí na dovolené. Ideální pro případ ztráty či krádeže.

Nezničitelný držák? Jedině kožená peněženka na zip

Zastánci elegance si přijdou na své s koženou peněženkou na zip. Je praktická, kvalitní a téměř nesmrtelná. Pokud nechcete střídat peněženky jako na běžícím páse, je pro vás jako stvořená, jen je nutné počítat s vyšší cenovkou než u jednoduché textilní peněženky. Trendy fandí zejména metalickým odstínům a jemným nude tónům. Kterou z nich se necháte zlákat vy?