Dámské neonové boty

Neonové barvy sklízí na módních molech každoročně ohromné ovace. Není divu! Představují zábavu, hravost a přesný opak nudné velkoměstské šedi. Nemáte odvahu na celoneonový outfit? Nevadí! Začít můžete s neonovými botami.

Dámské neonové boty

Vneste do českých ulic originalitu! Vyzkoušejte neonové tenisky a pantofle

Patříte k těm, kteří dávají přednost originalitě? Pak by vám v botníku neměly chybět neonové boty – ať už pohodlné tenisky, elegantní lodičky nebo sportovní běžecké boty. A jaká barva vám bude nejvíc slušet? Pro jarní typy je ideální neonová zelená či žlutá, pro letní typy neonová růžová, pro podzimní typy se hodí neonová oranžová a pro zimní typy je to neonová tyrkysová či fialová.

Náš tip

S čím kombinovat neonové lodičky a boty na podpatku?

K horkým letním dnům se perfektně hodí hravé a veselé neonové barvy – obzvlášť v případě, že máte krásně opálenou pokožku.

Ač jsou výrazné, není třeba se bát ani jejich kombinací, například neonové lodičky či sandály budou skvěle vypadat k výrazným růžovým kalhotám či sukním.

Pamatujte ovšem, že do otevřených sandálků by měla být samozřejmostí perfektní pedikúra, jak jinak než s lakem na nehty v neonových barvách.

S čím kombinovat neonové lodičky a boty na podpatku?
S čím kombinovat neonové lodičky a boty na podpatku?
S čím kombinovat neonové lodičky a boty na podpatku?

Užijte si sportování ve velkém stylu

Je známo, že neonové barvy stimulují mozek k vyšší aktivitě, což v některých situacích může působit rušivě, pro sport se ale pořádné nabuzení rozhodně hodí – zvlášť v případech, kdy jste se po letech rozhodli zase začít sportovat. Takže na nic nečekejte, vyberte si nové neonové běžecké boty, například ty od značky Nike, a vyrazte vstříc svému novému sportovnímu já.