Stříbrné espadrilky

Stříbrné espadrilky velice snadno zapadnou do vašeho městského i prázdninového šatníku. Vybrat si můžete kousky na klínku, platformě, s otevřenou špičkou nebo s efektním zdobením a krajkou. Od výletů na ostrov až po rande pod širým nebem, tyto osvědčené boty jsou ideálním letním párem.

Stříbrné espadrilky

Stříbrné espadrilky jsou vysoce variabilní

Patříte-li do tábora milovnic zlaté či stříbrné, jistě dobře víte, že tyto metalické a kovové odstíny jsou, co se týče bot, pokaždé sázku na jistotu. Už nikdy si díky nim nemusíte lámat hlavu, jaké boty zvolit. Jak zlaté, tak stříbrné espadrilky se báječně kombinují s letními outfity a vždy jsou příjemným osvěžením.

Náš tip

Kožené espadrilky jsou lehké jako pírko

V létě pověste své oblíbené tenisky na hřebík a vyměňte je za jejich odlehčenou verzi – kožené espadrilky. Hodí se jak ke sportovnějších outfitům, tak k šortkám i kalhotám.

Pokud však sáhnete po rozevlátých letních šatech, dejte raději přednost plátěným espadrilkám na klínku. Pletená podešev z juty působí vždy uvolněně, přesto má každá bota svůj specifický charakter.

Kožené espadrilky jsou lehké jako pírko
Kožené espadrilky jsou lehké jako pírko
Kožené espadrilky jsou lehké jako pírko

Když jsou boty šperkem

Jste-li milovnice všeho třpytivého, nebojte se využít ozdobných broží, kamínků či perliček. Se stříbrnými espadrilkami na klínku, platformě i placaté podrážce si skvěle notují a vy se blýsknete všude, kam vejdete. Výhodou je, že je lze vynést také jako večerní obuv na letní party, navíc budete mít o starost méně, co do výběru doplňků. Blýskavé boty budou šperkem každého outfitu samy o sobě.