Plesové boty

Na Modiu najdete širokou škálu plesových bot v různých velikostech i barvách. Vybrat si můžete klasické taneční boty s koženou podrážkou pro standardní a latinskoamerické tance nebo luxusně zdobené plesové boty s vysokým či nízkým podpatkem.

Plesové boty

Plesové boty jako pro Popelku

Vyberte si z naší nabídky překrásné plesové lodičky, které vytvoří harmonický a smyslný celek s vašimi šaty, kabelkoušperky. Na ples jsou jako stvořené třpytivé modely, metalické odstíny zlaté a stříbrné, lakovaná kůže, exkluzivní semiš nebo boty ozdobené třpytivými kamínky. Které budou ty vaše?

Náš tip

Jak sladit metalické plesové boty k šatům?

Výběrem ideálních šatů přípravy na ples nekončí. Slaďte si boty k šatům jako módní experti! Pokud jsou vašimi favority metalické barvy, těmito kombinacemi nic nezkazíte.

Stříbrné plesové boty se hodí zejména k bílým, černým, šedým, fialovým a modrým šatům. Zlaté plesové boty zazáří k černým, bílým, modrým či zeleným šatům.

Jak sladit metalické plesové boty k šatům?
Jak sladit metalické plesové boty k šatům?
Jak sladit metalické plesové boty k šatům?

Obujte si plesové boty podle etikety

Na ples byste měla přijít podle dress code v uzavřených lodičkách na štíhlém, elegantním podpatku přiměřené výšky. Platformy nejsou nejšťastnější volbou, přestože krásně prodlouží siluetu, tancovat se v nich dobře nebude. Ani otevřená pata nebo špička není tabu, ale v takovém případě si oblečte punčochy bez zesílené špičky či paty.