Lodičky na ples

Plesové boty mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je satén, hedvábí nebo kůže. Základní pravidlo říká, že by měly ladit s barvou nebo stylem plesových šatů. Vyberete si stříbrné, béžové nebo červené lodičky na ples?

Lodičky na ples

Vyberte si stylové a pohodlné lodičky na ples

Poté, co jste našla dokonalé šaty, přicházejí na řadu lodičky, které s nimi stylem i barvou budou perfektně ladit a budou splňovat požadovaný dress code. Výšku podpatku si vybírejte i s ohledem na fakt, že v nich pravděpodobně budete tancovat. Doporučujeme volit elegantní, štíhlý podpatek. Nezapomeňte ani na punčochy, ideálně jemné a v tělovém odstínu.

Náš tip

Třpytivé lodičky na ples s ozdobnými kamínky

Nejen překrásné plesové šaty, ale také vhodné boty a doplňky se podepíší na celkovém vzhledu.

Plesová sezóna si žádá třpytky nebo lesklé metalické prvky, proto se jich nebojte a udělejte z nich šperk, který perfektně doplní vaši image. Aby se vám v třpytivých lodičkách pohodlně tancovalo, zkuste je nejdřív nosit doma.

Třpytivé lodičky na ples s ozdobnými kamínky
Třpytivé lodičky na ples s ozdobnými kamínky
Třpytivé lodičky na ples s ozdobnými kamínky

Jaké barvy a materiály kralují letošní plesové sezóně?

Mezi favority rozhodně patří stříbrné nebo zlaté lodičky na ples, metalické prvky jsou jednoduše v kurzu. Chybu neuděláte ani s klasickými barvami, zejména bílé, černé, modré nebo červené lodičky na ples ze saténu, lakované kůže nebo semiše sladěné s plesovými šaty budou skvělou volbou.