#zaBohyni díky SUKNI

28.07.2017
Přemýšlely jste někdy nad tím, jak důležité jsou pro váš outfit detaily?  A když mluvím o detailech, mám na mysli skutečně ty nejmenší drobnosti, kterých si někdy na první pohled ani nevšimnete, ale přitom dokáží celek ovlivnit víc, než by se mohlo zdát. Nevím, na kolik si detailů všímáte vy, ale třeba já jsem jimi doslova posedlá. - Jako příklad myslím stačí zmínit třeba knoflík u kalhot... pokud je jeho barva zlatá, nepřichází v úvahu, abych jej doplnila stříbrnými doplňky! Přítel to vždy se smíchem nazývá „nemocí z povolání blogerky" :D, já naopak říkám, že mám prostě jen ráda, když je vše tip ťop! :D
Ale zpátky k detailům... často mi píšou slečny/ženy s tím, ať jim poradím, jakou si pořídit délku kalhot, když mají ten a ten typ postavy, jakou sukni zvolit, protože se svojí výškou si určitě nemohou dovolit maxi délku a tak podobně... V dnešním článku bych vás tak ráda vyvedla z omylu, že menší slečny nikdy nebudou v sukni za dlouhonohou gazelu! Chce to zkrátka jen zvolit tu správnou sukni - a také s těmi správnými detaily! Jaké mám na myslí? Například rozparek, díky němuž i se svými 150 cm budete působit jako modelka... a stejného kouzla dosáhnete i v případě asymetrické délky - konkrétně pak sukní střiženou do cípu nebo dvěma cípy scházejícími se ve středu :).
Zaměřme se teď na chvíli také na siluetu, protože i díky ní mohou vaše nohy vypadat delší a štíhlejší... třeba právě v midi sukni do pasu. Čím vyšší pas u sukně zvolíte, tím vyšší budete také působit, neboť sukně do pasu krásně tvarují postavu. Bonusem k nohám do nebe tak bude navíc i vosí pas... a řekněte mi, který muž by takové kombinaci snů dokázal odolat!? Pokud pak sukni do pasu doplníte navíc ještě podpatky, vaši skutečnou výšku by hádal málokdo!

Tak prokterou ze zmíněných sukní se rozhodnete? :)