Přemýšlíte, jaké plavky se k vám hodí? S našimi tipy budete za hvězdu

15.05.2019

S blížící se letní sezónou začínáme řešit plavky. Které budou top a doprovodí vás letošním létem? Jak vybrat správně, aby dokonale sedly a uchvátily? I vy můžete být sexy. Jen si musíte vybrat takový střih, který ukáže vaše přednosti a zakryje případné nedokonalosti. Přečtěte si, jaké plavky se k vám hodí.

Časy, kdy dámské plavky existovaly jen ve dvou střizích a několika málo barvách, jsou už naštěstí dávno pryč. Dnes je naopak výběr tak veliký, že často nevíme, co si vybrat a hlavně jak. Díky širokému sortimentů máte možnost nakombinovat si ten správný koktejl, který lichotí vaší postavě i sebevědomí. Plavky 2019 už na vás čekají. Vyberte si ty nejlepší.

Plavky na menší prsa

Ženy s malými prsy často tak trochu závidí těm, které příroda obdařila o něco víc. Nevědí ale, že vše mohou dohnat pestrými barvami a různými střihy podprsenek. Takové možnosti druhá strana nemá, pokud nechce, aby to vypadalo hloupě. Jestliže váš hrudník není tak vyvinutý, sáhněte klidně po trojúhelníčkách se zavazováním za krkem nebo sportovní podprsence. Ozdobná ramínka, mašličky apod. dokáží přitáhnout pozornost přesně tam, kam potřebujete.

Řešení pro větší prsa

Když máte své přednosti větší, než je obvyklé, může být problém vtěsnat je tam, kam potřebujete. V tomto případě jim musíte dát hlavně dobrou podporu a zvolit správný střih. Podprsenka má mít kostice. Vybírejte kvalitní látku, která je dobře udrží. Vhodná jsou i širší ramínka. Chybu neuděláte ani s trojúhelníčkovým střihem nebo zavazováním za krk. Musí vám ale dobře sedět.

Vyzrajte na větší zadek

Kyprý zadeček a silnější stehna vám nemusí tvořit vrásky na čele. Stačí se soustředit na správný výběr kalhotek. Určitě nebudou vhodná tanga a podobné střihy. Překvapivě se nehodí ani kalhotky s nohavičkami. Ty zkracují nohy a rozšiřují postavu. Vybírejte kalhotky s mírným vykrojením a k nim výraznější podprsenku.

Schovejte do plavek bříško

Mírně vystouplé bříško není ani u vody problém. Nemusíte se zahalovat od hlavy k patě. Stačí jen vynechat bikiny a pořídit si tankiny. Ty nezakryjí jen větší bříško, ale i strie po porodu. Jejich horní díl tvoří tričko a spodní kalhotky.

Správné plavky na mohutná ramena a paže

Na mohutná ramena a paže nedávejte špagetová ramínka a zapomeňte i na plavky s podprsenkou bez ramínek. Mnohem vhodnější a lepší budou silnější ramínka, která prsa hezky podpoří. Hodí se i jednodílné plavky s hlubokým výstřihem do véčka či tankiny.

Kdy se hodí jednodílné plavky?

Jednodílné plavky rozhodně nemusí být nudné. Naopak. Mají v sobě spoustu elegance, když si vyberete správně. Jedinou nevýhodou je to, že bříško se vám příliš neopálí. Ne každý se chce ale odhalovat nebo je můžete kombinovat s dvoudílnými plavkami. Jednodílné plavky skvěle drží na těle a nic vám nikam neuplave. Na sport ve vodě se hodí ideálně.

Která žena by nechtěla v létě u vody vypadat dokonale a neodolatelně? Vyberte si přesně takové plavky, abyste vypadaly k nakousnutí i tehdy, když nemáte křivky modelek.