Léto velí ..... DO PLAVEK !!!!

11.06.2018
Právě přišel ten nejvyšší čas, vybrat si ty správné plavky pro letošní koupací sezónu.  Módní trendy udávájí velké množství stylů. Můžete si je sestavit takřka jak se vám zlíbí.  Dvoudílné plavky různých kombinací, celkové plavky,  tankiniky a třeba i dnes velmi oblíbené monokiny nabízí širokou škálu možností,  pro jakýkoliv typ postavy.  Podívejte se s námi jak být COOL na pláži, u bazénu, ale možná i u plážového baru.

Dvoudílné plavky

Dvoudílné plavky jsou jedny z nejoblíbenějších a nejprodávanějších. Na výběr je nespočetné množství kombinací. Ať už vyberete horní díl typu bandeau,  trojúhelníčky či klasický vršek, nikdy nešlápnete vedle. Nabízí se i velké množství  spodních dílů plavek.  Je jen na vás a vaší náladě, jak si svůj plavecký outfit vyladíte.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky, jinými slovy taky celkové plavky, jdou v posledních sezónách na dračku. Na výběr je velké množství různých typů. Od sportovního vzhledu až po elegantní nebo bláznivé potisky.  A ještě k tomu všemu skvěle svědčí jakémukoliv typu postavy.

Monokiny

Pokud hledáte něco naprosto sexy, aby jste se mohly vydat na pláž nebo k bazénu, tak už nehledejte. Máme pro vás tento typ plavek, který lichotí i ne úplně štíhlým postavám.  Asymetrické výřezy a detaily na monikiny plavkách vytváří velmi zajímavé a oku lahodící tvary a obrazce, které upoutají nejeden pohled.

Tankiny

Tankiniky jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají zajímavost a variabilnost plavek. V nabídce je nespočetné množství vzorů a kombinací.  Zakryjí co zakrýt mají - je to skvělý typ, jak se cítit dobře a být „IN".