Jaké sluneční brýle si pořídit? ..... nezoufejte a vybírejte

10.07.2018
Sluneční brýle jsou víc než jen oční ochrana.  Dobře vybraný pár může zvýraznit a upoutat pozornost na váš vzhled a upevnit tak váš originální styl. Existuje však spousta druhů a tvarů brýlí,  proto je normální,  že se cítíte v rozpacích, když se snažíte vyzkoušet  něco nového v tak široké nabídce, kterou dnešní módní svět nabízí.  Představujeme vám jedny z  nejvyhledávanějších typů slunečních brýlí,  které jsou  vhodné jak pro muže, tak pro ženy –  tak vybírejte chytře …

Ray-Ban

V roce 1956 vytvořil Ray-Ban nejklasičtější, trvalý a naprosto dokonalý typ slunečních brýlí -Wayfarer. Pořízení těchto brýlí je  univerzální dokonalá volba, která se ukázala být nadčasově stylová. Důvodem slávy Wayfarer je skvělý styl, který vypadá perfektně na každém.  Všechny typy Ray-Ban brýlí jsou cool nápadem a nutno zdůraznit, že prostě sednou opravdu skvěle.  Pokud chcete brýle, které můžete nosit ke všemu, Ray-Ban brýle jsou jednou z nejlepších variant.

Kulaté brýle

Zaoblené nebo dokonale kruhové rámy vycházejí z chladné trendové  vintage atmosféry.  Kulaté rámy jsou také velmi oblíbeným trendem spojeným se Steampunk módou. K tomu patří i vhodné doplňky  jako jsou hodinky a klobouky, které dotváří celý outfit.  Takže, ať už máte pocit z tohoto stylu  jakýkoliv, neházejte flintu do žita. Doporučujeme vyzkoušet a uvidíte, jak vám skvěle sednou.

Zrcadlové brýle

Zrcadlové sluneční brýle se letos v létě opět ukazují jako hit, přinášející  moderní styl 80. let. Tyto duhové čočky mění barvy pod každým úhlem a poskytují jedinečnou příchuť. V posledních letech se považují za jeden z největších trendů v oblasti brýlí.  Ať už zvolíte jakýkoliv tvar rámu , určitě objevíte zrcadlovou verzi, která přidá něco extra jak vašemu vzhledu, tak i vašemu šatníku.

Barevné brýle

Barevný pár slunečních brýlí je skvělý způsob, jak uzavřít vaši sbírku brýlí. Barevné rámy, stejně jako zrcadlové sklíčka, přidávají neočekávané barevné kouzlo k jakémukoliv vašemu oblečení a přídávají vašemu stylu prvek zábavy. Vyberte si svou oblíbenou barvu jako součást sebe samého.