INZERÁT: „Hledám kabát ..." ♥♥♥

16.11.2018
Počasí nám pomalu, ale jistě začíná ukazovat a připomínat, jaké je to, když se zkrátka ochladí.  Většina z nás už se začíná pomalu zahalovat do péřových bund a teplých kabátů.  Neváhejte a pořiďte si moderní a přitom hřejivý a praktický kabát.
Výběr je opravdu neskutečný. Ať už holdujete  sportovnější variantě, nebo zvolíte minimalistický elegantní kabát na knoflíky, vše vypadá prostě skvěle.

Tak se na to pojďme podívat.... Nalaďme se na kabátovou vlnu :-) .... 
♥Tak který tedy hledáte ♥?

DÁMY

Letošní sezónu vsadili módní odborníci opět na všehochuť .  „IN" jsou jak jednobarevné kabáty, tak i vzorované povrchy, z nichž nejvíce oblíbený je kostkový vzor.  Stále velmi populárním kouskem jsou převážně vojenské parky. V případě, že máte odvahu, nemusíte se bát sáhnout například po krajkovaném kabátě, který je velmi originálním a luxusním kouskem. 
Pestré barvy jsou určitě zábavnější a oku lahodící, ale nezkazíte nic ani černou, hnědou, šedou či tmavě modrou. Tyto základní barvy se hodí kdykoliv a na jakoukoliv příležitost.  Můžete zkusit oživit barevními šátky či šálami a budete nepřehlédnutelná.

PÁNOVÉ

A co pánové a kabáty? Zaručeně každy si vybere ten „svůj pravý" a zamiluje se.  Stejně jako u žen,  základní barvou jako je šedá, hnědá, černá a modrá vůbec nic  nezkazíte. Ať už se doladíte do sportovního stylu za použití tenisek, mikiny a spadené čepky „somračky" nebo zvolíte elegantní styl kabátu doladěný šálem, ve všem budete rozhodně neodolatelní a opravdu velmi moderní.
 
Tak se pojďte podívat,  který je právě ten váš „TOP" kousek...

Holky a kluci

No a samozřejmě.... nesmíme opomenout ani naše nejmenší ♥♥♥ . Taky přeci chtějí mít ten svůj vysněný kabát jako maminka nebo tatínek. 

U dětí jsou kabáty velmi praktickým a vzhledným prvkem.  Působí velmi moderně a děti v nich působí opravdu velmi mile - dospěle :-)
Barevnosti a vzorovanosti se rozhodně meze nekladou. Tak pokud nemá vaše „zlatíčko" ještě kabát,  tak by jste to měli  rychle
napravit :-).