Boyfriend džíny

28.11.2017
Vždycky říkám, že jednoduché slim džíny by neměly chybět v šatníku žádné z nás. Dají se nosit na milion způsobů, mohou být ležérní, sportovní i elegantní... ale především - žijeme v 21. století, nabídka džínů je více něž pestrá... a byla by tak velká škoda zůstat jen u sázky na jistotu! Nemyslíte? :)
Je nejvyšší čas svoji sbírku džínů také trošku „apgrejdovat"  a myslím, že boyfriend džíny jsou v tomhle směru tou správnou volbou. Faktem totiž je, že dokáží zastoupit na všech frontách, kde běžně nosíme naše milované slimky... a proč je tedy pro tentokrát vyměnit?  Co se pohodlí týká, jsou boyfriendy jednoznačně lepší variantou, jelikož se vám u nich asi jen málokdy stane, že byste jim při sezení musely povolovat knoflíček :D... a další plus?  I přesto, že jsou módním hitem, v nich rozhodně nepotkáte půlku města. Zkrátka proto, že vyžadují trochu víc odvahy než obyčejné slimky... a to je vlastně důvod za všechny! :)
Sedí perfektně všem výškám i většině typů postav, protože zamaskují i to, co by obyčejné slimky zvládly jen stěží. Seženete je s vysokým pasem i sníženým sedem, vyprané, jednoduché, totálně roztrhané nebo jen s decentními děrami na kolenou :)... Takže pokud chcete svůj šatník spolu se začínající zimou trošku aktualizovat, trochu okořenit nebo naopak třeba hledáte svůj styl, boyfriend džíny za zkoušku určitě stojí, co říkáte? :)