5 tipů na domácí oblečení, ve kterém se budete cítit skutečně přitažlivá

05.02.2021

V současné době je mnoho z nás odkázáno na život mezi zdmi svého domova. Ve stejném prostředí spíme, pracujeme i trávíme volný čas se svými nejbližšími. A podepisuje se to i na módě, kterou máme tendenci zanedbávat. V tomto článku pro vás máme 5 tipů na stylové domácí oblečení, ve kterém se budete cítit skutečně přitažlivá. Tak načerpejte inspiraci. 

Hit poslední doby? Stylové teplákové soupravy

Tepláková souprava symbolizuje mimořádně praktický kousek, který si při pobytu doma zamilujete. Její výhodou je především to, že k sobě tepláky a mikina perfektně pasují a vytvářejí tak ucelený outfit. A pokud si to situace vyžádá, můžete v ní vyrazit i na procházku nebo na drobný nákup.

Kimono místo županu

Župan je příjemný doplněk, do kterého je radost se zachumlat. Obvykle jej však máme spojený s relaxací, a proto není vhodné v něm být po celý den. Zkuste proto místo klasického županu sáhnout po kimonu. Je vyrobené z lehké a prodyšné látky, pyšní se tříčtvrtečními rukávy a mnohdy veselým designem, který vám rozzáří den.

Tričkové šaty kombinují elegantní a sportovní vzhled

Řešíte, v čem zasednout k práci na počítači, abyste se cítila produktivní? Jednu z možností symbolizují tričkové šaty, které skvěle kombinují elegantní a zároveň sportovní vzhled. Jsou univerzální, pohodlné a při pobytu doma si je zamilujete.

Košilové šaty podpoří vaši produktivitu

Pokud se však u pracovního stolu chcete cítit o něco formálněji, vsaďte na košilové šaty. V tomto oblečení vám bude příjemně po celý den a budete se cítit, jako byste seděla v klasické kanceláři. Zároveň vám však díky jejich pohodlnému střihu s knoflíky bude opravdu příjemně. Pokud máte doma chladněji, neváhejte si k nim obléct silonky.

Vše doplňte dlouhým a teplým kardiganem

Aby vám doma nebylo chladno, rozšiřte svoji sbírku teplých svetrů. Velmi praktické jsou dlouhé kardigany, které slouží jako hřejivý přehoz přes další oblečení.

I když se to nezdá, oblečení může mít velký vliv na naši psychiku a na to, jak se v průběhu celého dne cítíme. Proto se vyplatí volbu oděvu nepodceňovat. Zahoďte stará a roztrhaná trička a místo toho si udělejte radost novými kousky, díky kterým se budete cítit krásná po celý den strávený doma.