Dámské přívěsky

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty

Pokaždé jiná, vždy krásná

Dámské přívěsky a náhrdelníky dokáží dokonale podtrhnout ženskou krásu, proto by jim měla být při výběru věnována zvláštní pozornost. Klasikou je přívěsek připevněný na řetízek, který se nosí na krku. Velký boom ale zažívají přívěsky na náramek, na které se specializuje zejména velmi oblíbená Pandora nebo značka Morellato. Přívěsky je možné měnit, pokaždé tak máte šanci vytvořit zcela jiný dojem.

Zlaté, stříbrné nebo z chirurgické oceli?

Dámských přívěsků existuje opravdu celá řada. Je tedy jen na vás zda zvolíte přívěsek zlatý, stříbrný či z chirurgické oceli. Víte ale, že dávno neplatí, že by měly ženy nosit pouze jeden materiál? Můžete se tedy klidně pustit i do odvážnějších kombinací. Působivá je například souhra zlatého a bílého zlata. Vždy však platí, že je lepší to nepřehánět.

Přívěsek na klíče nebo kabelku

Přívěsky neslouží pouze jako půvabný šperk, který rozzáří každý dámský dekolt, existují také varianty, které můžete nosit jako ozdobu na klíčích nebo třeba na kabelce, na které vytvoří drobný, ale přesto velmi krásný detail. Velmi populární je například přívesek, který má tvar anděla nebo roztomilé chlupaté koule.

Prozkoumejte kategorii dámské přívěsky a najděte módní inspiraci pro nadcházející sezónu. Nejnovější dámské casual kalhoty, crossbody kabelkydámské košile čekají na váš nákup.

Nepřehlédněte aktuální kolekce značek VUCH, PandoraSwarovski, objevujte nové e-shopy a obchody - Alza.cz, ZlatnictvíNoemi.czSpartoo.cz nebo vybírejte podle barev.