Textilní kufry

Textilní kufry jsou zavazadla vyrobená z řady různých tkanin, jako je nylon, polyester nebo plátno. Na rozdíl od kufrů s tvrdou skořepinou jsou lehčí a flexibilnější, což z nich dělá oblíbenou volbu na cesty.

Textilní kufry

Textilní kufr se hodí vždy, když hrajete o kila

Cestujete rádi nalehko? Tím teď nemyslíme s pár věcmi do ruky, ale tak, abyste ke kufru nepotřebovali zároveň i nosiče. V takovém případě se vám bude hodit co nejlehčí zavazadlo. Textilní kufr je ideální! Lehký, skladný a dokonale přizpůsobivý. Dopředu se však musíte smířit s menší odolností, než jakou poskytuje skořepinový kufr. Za ten svižný krok bez bolavých zad to ale stojí, co říkáte?

Náš tip

Správná volba pro pořádkumilovné

Máte rádi vše roztříděné? Textilní kufry jsou pro tento účel jako stvořené.

Dělené přepážky, přídavné kapsy, možnost rozšíření. Ideální v případě, že cestujete pouze s jedním zavazadlem a potřebujete mít přehled, kde je co uloženo. Ať už si vyberete velký, střední či malý kufr, vždy bude úhledně uspořádaný.

Správná volba pro pořádkumilovné
Správná volba pro pořádkumilovné
Správná volba pro pořádkumilovné

Na co si dát při výběru pozor?

Pokud hledáte u látkových cestovních kufrů tytéž výhody, jaké mají ty skořepinové, vybírejte opravdu pečlivě. Spoustu výrobců vám nabídne vychytávky, jako jsou různé výztuže, ochrana proti prodření i extra impregnace proti vlhkosti. Stačí si jen zvolit vhodnou velikost a můžete vyrazit na cesty.