Teplé kardigany

Zabalte se do teplého kardiganu z hřejivých materiálů a vyberte si z rozmanitých stylů, zajímavých střihů a barevných provedení stylový kousek, se kterým hravě vytvoříte dokonalý outfit pro různé příležitosti.

Teplé kardigany

Jaké kardigany se nosí?

Nabídka je široká, vybrat si můžete kratší nebo dlouhý teplý kardigan s nenápadným vzorem či výrazným pletením, které zaujme už na první pohled a stane se centrálním prvkem každého outfitu. Kromě toho se můžete rozhodnout pro model na knoflíky, bez zapínání či takový, který převážete v pase.

Náš tip

Vlněný kardigan pro náročné

Chcete-li mít stoprocentní jistotu, že vám nebude zima, vsaďte na přírodní materiály s výbornou termoregulací. Nejlepší volbou je merino vlna, alpaka či kašmír.

Investice do takového kousku bývá sice vyšší, ale tepelný komfort je nesrovnatelný. Dlouhý pletený kardigan v přírodních odstínech snadno sladíte například k černému outfitu a získáte nadčasový look.

Vlněný kardigan pro náročné
Vlněný kardigan pro náročné
Vlněný kardigan pro náročné

Vyskládejte si s kardiganem perfektní outfit

Teplý kardigan vám zpříjemní chladné dny a výborně doplní jednoduchý outfit z džíntopu, ale můžete ho nosit i na elegantní způsob ke kalhotám a halence nebo pouzdrovým šatům či k sukni. Ke kardiganům jsou jako stvořené i doplňky, zejména klobouk nebo kožený pásek dodá vašemu vzhledu úplně jiný rozměr.