Dlouhé kardigany

Tenký dlouhý kardigan s žebrovaným vzorem či robustní dlouhý pletený kardigan jsou pro sezónu podzim/zima tou nejmódnější volbou. Obohaťte svůj šatník o příjemný a hřejivý kousek dle aktuálních trendů i vy.

Dlouhé kardigany

Kardigany jsou stále populárnější

Kardigany jsou od svého počátku oblíbeným kouskem oblečení. Přestože mají vojenský původ, cestu do našich šatníků si našly i díky Coco Chanel. Zpopularizovala stylové kardigany, neboť ty se při oblékání nepřevlékaly přes hlavu a nezničily účes. V 90. letech byla hitem minimalistická provedení a dnes je dlouhý kardigan vrcholem elegance.

Náš tip

Neutrálními barvami nic nezkazíte

Neumíte si vybrat z široké nabídky barev a vzorů ten pravý, který by se hodil ke všemu a slušel by vašemu barevnému typu?

Vsaďte na neutrální odstíny, jako je například hnědá či béžová. I naprosto jednoduchý outfit jako bílý top a džíny okořeníte zajímavými kozačkami a kardiganem v příbuzném odstínu hnědé.

Neutrálními barvami nic nezkazíte
Neutrálními barvami nic nezkazíte
Neutrálními barvami nic nezkazíte

K čemu se hodí dlouhý pletený kardigan?

Kardigan vám pomůže vytvořit ležérní nebo elegantní vzhled, v závislosti na tom, jak nastylujete outfit. Osvědčenou kombinací je kardigan s šaty nebo sukníhalenkou, stylově budete vypadat i pokud teplý dlouhý kardigan spárujete s legínami a crop topem. Tenký dlouhý kardigan vypadá famózně i s jednobarevným topem, džínamiholínkami.