Dámské vánoční svetry

Nedokážete se nabažit kouzelné vánoční atmosféry? Dejte všem najevo, že tyto svátky milujete a oblečte se do vánočního svetru s oblíbeným motivem soba, sněhových vloček či vánočního stromku.

Dámské vánoční svetry

Nalaďte se na Vánoce i outfitem

Nejen výzdoba se vám doma může starat o kouzelnou sváteční atmosféru. Veselý vánoční svetr se sobem, sněhulákem, Santa Clausem či dárky vám hned zvedne náladu. Vybírat můžete z prodloužených svetrů, klasické délky nebo krátkých střihů. V nabídce značek Bonprix nebo Trendyol si jistě vyberete svého favorita.

Náš tip

Svetr s vánočním motivem jako dárek

Potěšte své blízké originálním dárkem a letos jim místo ponožek darujte vánoční pletený svetr.

Vánočním svetrem s decentním motivem v typických barvách, jako je například bílá s červenou, prostě nemáte co pokazit. Kromě toho, je to přece teplý svetr, takže zahřeje nejen na Vánoce.

Svetr s vánočním motivem jako dárek
Svetr s vánočním motivem jako dárek
Svetr s vánočním motivem jako dárek

S čím nosit vánoční svetr?

K čemu se hodí vánoční svetr? S černými koženými legínami bude vypadat nepřekonatelně. Další ověřenou kombinací je svetr s minisukní a vysokými kozačkami nad kolena. Pokud nemáte chuť na mini, skvělého výsledku dosáhnete i s plisovanou midi sukní. Rovněž měkké modré džíny a teplé pantofle jsou k pletenému svetru s vánočním motivem jako stvořené.