Šněrovací polokozačky

Šňůrky jsou na obuvi nejen zajímavým detailem, který osvěží vzhled, ale jsou také praktické. Díky nim si totiž kozačky mnohem lépe přizpůsobíte na svoji nohu. Vykročte do ulic v pohodlných a stylových kotníkových botách.

Šněrovací polokozačky

Na tyto značky se můžete spolehnout

Pokud se právě poohlížíte po novém kousku, Rieker šněrovací polokozačky budou dobrou volbou. Chybu neuděláte ani pokud si vyberete Mustang šněrovací polokozačky. Tyto značky jsou na trhu stálicemi a nabízí kvalitní a stylovou obuv za dostupné ceny. Prohlédněte si všechny polokozačky z naší nabídky, abyste si zvolili přesně podle vašich představ.

Náš tip

Jak pečovat o lakované kotníkové kozačky?

Lakovaná kůže vyžaduje trochu více pozornosti, aby si zachovala krásný vzhled a nepraskala. Po každém nošení byste obuv měli vyčistit jemným hadříkem a ošetřit speciálním přípravkem.

Nedoporučuje se nosit kotníkové kozačky z lakované kůže do mrazů, ale ani nechávat takovou obuv v blízkosti tepelných zdrojů.

Jak pečovat o lakované kotníkové kozačky?
Jak pečovat o lakované kotníkové kozačky?
Jak pečovat o lakované kotníkové kozačky?

Pro jaké barevné provedení se rozhodnout?

Přestože k nejpopulárnějším a nejprodávanějším šněrovacím kotníkovým botám patří nesměritelné černé nebo tmavě hnědé modely, v kurzu jsou i světlejší barvy. Sociálním sítím aktuálně vládne béžová, krémová nebo hořčicová, které krásně zvýrazní jakýkoli outfit a působí velmi žensky. Snadno je zkombinujete k džínámšatům.