Puntíkované halenky

Není pochyb, že každá žena potřebuje puntíkovanou halenku. Jednoduchý puntíkovaný potisk je základem šatníku, do kterého se vždy vyplatí investovat. Vybrat si můžete přiléhavé, nebo naopak volné kousky, které lze zastrčit do kalhot.

Puntíkované halenky

Halenka s puntíky: stylový kousek na léto

Dochází vám v módě nápady? Pak je čas na něco zábavného a ženského! Zahalte se do puntíků a nechte se unášet na vlně něžnosti. Puntíkovaná halenka s balónovými rukávy je tím pravým kouskem, ve kterém budete neodolatelně svůdná a zároveň z vás bude vyzařovat kreativita, hravost a sebedůvěra.

Náš tip

Puntíkovaná halenka s vázačkou sluší každé ženě

Jak působit ještě více žensky v prvku převzatém z mužského šatníku? To vás naučí právě hedvábná halenka s vázačkou a výstřihem do V.

Vtip je především v odlišném úvazu. Ozdobte si krk mašlí a ve spojení s puntíky budete naprosto neodolatelná. Černá halenka s bílými puntíky je již stálicí v našich šatnících, ale teprve s vázačkou dostane ten správný šmrnc.

Jste-li podnikavá žena, noste ji s pouzdrovou sukní nebo capri kalhotami. Nemíříte-li zrovna do práce, vsaďte na jakékoliv džíny.

Puntíkovaná halenka s vázačkou sluší každé ženě
Puntíkovaná halenka s vázačkou sluší každé ženě
Puntíkovaná halenka s vázačkou sluší každé ženě

Aby puntíky skutečně vynikly...

Puntíkům sluší zajímavé detaily! O tom vás hravě přesvědčí halenka s odhalenými rameny nebo průhledná halenka s volánky. Stačí jeden výrazný kousek a zbytek outfitu se kombinuje jedna báseň. Vklouzněte do svých milovaných džínů, nazujte oblíbené basic tenisky a jste připravena jak do práce, tak na schůzku v záři velkoměsta.