Krajkové podprsenky

Krajkové podprsenky přinesou do vašeho šatníku nezaměnitelnou eleganci a jiskru. Lichotivá a dobře padnoucí krajková podprsenka je proto nutností pro každou ženu. Na Modio.cz najdete stovky modelů v různých barvách a střizích.

Krajkové podprsenky

Zázrak jménem krajková podprsenka

Všechny dobře víme, že muži milují krajkové spodní prádlo, protože je dokonale ženské, koketní a do každého outfitu dokáže vnést trochu dramatu. Nosit ho můžete nejen v ložnici, ale také na běžné nošení. Pořízení krásné černé krajkové podprsenky je dnes prakticky nezbytnost, a i když vykoukne skrz oblečení, nekoná se v žádném případě žádné faux pas, právě naopak!

Náš tip

Nejpohodlnější podprsenka? Krajková braletka

Perfektně padnoucí krajková braletka vám v šatníku rozhodně nesmí chybět. Nejenže je extrémně nádherná a elegantní, ale také velmi pohodlná a podpůrná.

S její pomocí jednoduše vytvoříte sexy outfit převzatý z pánského šatníku – oblékněte krajkovou podprsenku bralette místo crop topu, přidejte kalhoty s vysokým pasem a navrch projmuté sako, které neodhalí víc, než je nutné.

Nejpohodlnější podprsenka? Krajková braletka
Nejpohodlnější podprsenka? Krajková braletka
Nejpohodlnější podprsenka? Krajková braletka

Chytře zvolené detaily z vás udělají smyslnou bohyni

Pokud nechcete působit prvoplánově, nechte vystavenou jen část podprsenky. Velmi oblíbená je podprsenka s krajkou na zádech a úžasný efekt vytvoří také hluboký dekolt, ze kterého se rafinovaně dere výrazná červená krajková podprsenka. Stačí jen malý náznak vyzývavosti, drobný detail či šikovné vrstvení a mužská fantazie pracuje na plné obrátky!