Protetické podprsenky

Mastektomické, protetické nebo pooperační podprsenky jsou určeny pro ženy, které podstoupily ablaci nebo operaci prsu. Na Modio najdete stylové kousky všech barev a stylů za skvělé ceny.

Protetické podprsenky

Co je to protetická podprsenka?

Vaše tajemství je u nás v bezpečí. Protetické podprsenky vám pomohou k symetrii ženských tvarů po ablaci prsu, dodají maximální pohodlí a podpoří přirozený vzhled i při pohybu. Bezprostředně po operaci využijete zejména kompresní podprsenku, která zamezuje bolesti z pohybu prsou, a to i po plastické operaci.

Náš tip

Získejte zpět ztracené sebevědomí

Po prodělané prsní operaci se do psychické nepohody dostanete velmi snadno. Zmírnit tyto obtíže mohou protetické podprsenky, které splňují náročné požadavky všech žen.

Vyřešte svůj problém přesně podle specifických potřeb s kapkou stylu. Protetické podprsenky jsou k nerozeznání od těch klasických, vynikají pružností, pevnou oporou a všitými kapsami pro vložení prsní epitézy.

Získejte zpět ztracené sebevědomí
Získejte zpět ztracené sebevědomí
Získejte zpět ztracené sebevědomí

Protetické podprsenky vás nezradí

Na výběr je mnoho variant od jednoduchých elastických podprsenek přes košilkové podprsenky až po krajkové podprsenky doplňující chybějící obsah tam, kde je třeba. Výběr je téměř totožný s klasickými podprsenkami: vyztužené, nevyztužené, kosticové i sportovní. Protetické podprsenky vás vrátí do života přesně tak, jak si ho pamatujete před svou operací.