Školní aktovky pro prvňáčky

Nástup do školy je v rodině významná událost. Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba budoucímu prvňáčkovi zajistit, je školní taška. Vyberte si u nás takovou, se kterou bude radost chodit do školy!

Školní aktovky pro prvňáčky

Máte doma budoucího prvňáčka?

Dopřejte dítěti nejen stylový design s roztomilými nebo barevnými motivy, ale také dokonalý komfort při nošení školní tašky. Precizně zpracované školní aktovky pro prvňáky Hama potěší příznivou cenou a německou kvalitou a často vydrží celý první stupeň. Oblíbené jsou také školní aktovky od renomovaného českého výrobce Topgal.

Náš tip

Jak vybrat školní aktovku pro prvňáčka?

Soustřeďte se zejména na správnou velikost, nekupujte zbytečně velkou tašku. Aktovka by měla být anatomická, s polstrovanými a nastavitelnými ramenními popruhy.

Praktické je, pokud má pevné a voděodolné dno, snadno omyvatelný povrch s voděodpudivou úpravou a reflexní prvky, ale také vyhovující vnitřní uspořádání s místem ke svačině.

Jak vybrat školní aktovku pro prvňáčka?
Jak vybrat školní aktovku pro prvňáčka?
Jak vybrat školní aktovku pro prvňáčka?

Usnadněte si nákup praktickým setem

Pokud kupujete školní aktovky pro prvňáčky, sety jsou chytrým řešením. Jedním nákupem vyřešíte vše najednou: tašku, sáček na přezůvky, penál a další potřebné vybavení. Bonusem, který jistě potěší malého školáka, bude stejný design s oblíbeným motivem, díky kterému se nové znalosti hned snáze vstřebají a nástup do školy bude příjemnější.