Pánské kalhoty na svatbu

Pánské kalhoty na svatbu

Jak poskládat outfit pro ženicha?

Rozhodl jste se vstoupit do manželství a nyní vás čeká první důležitá otázka: co na sebe? Světlým typům doporučujeme tmavý oblek, ve kterém lépe vyniknete. Může být matný i pololesklý, střih zvolte slim fit s kratším rukávem. Samozřejmě nezapomeňte na pěkné manžetové knoflíčky. Pánské kalhoty na svatbu musí skvěle sedět a ladit se zbytkem outfitu pro případ, že byste později sako svlékl.

Náš tip

Netradiční svatby boří módní pravidla

Jste s budoucí manželkou svobodné duše, které se nenechají svázat škrobenými tradicemi? Užijte si kouzlo rustikální svatby v lese, na louce, statku či zahradě a vykročte do společné budoucnosti stylově.

Letní černé, šedé či béžové kalhoty na svatbu střihu chinos jsou přiměřeně formální a v kombinaci se slavnostními šlemi, motýlkem a manžetkami budete za krále dne. Vykasejte rukávy a klidně přidejte šik klobouk, přírodní svatby totiž dopřávají mnoho prostoru pro kreativitu.

Netradiční svatby boří módní pravidla
Netradiční svatby boří módní pravidla
Netradiční svatby boří módní pravidla

Outfit na svatbu jako host

Hosté by měli v první řadě respektovat barevné zadání a celkový ráz svatby, který je zpravidla popsán již v pozvánce. Podle toho volte střihy jednotlivých oděvů i přiměřenou formálnost vašeho outfitu. Nezapomeňte však na pravidlo, které říká, že veškerá pozornost by měla patřit ženichovi. Vynechte vestu a výrazné doplňky, držte se tmavých barev a nemůžete šlápnout vedle.