Pánské chino kalhoty

Plátěné kalhoty, které jsou úžasně pohodlné a zároveň dostatečně reprezentativní? To jsou chino kalhoty! Na Modio můžete vybírat ze stovek modelů přehledně na jednom místě.

Pánské chino kalhoty

Pánské chino kalhoty: univerzální a pohodlné

Poohlížíte se po nadčasových, praktických a stylových kalhotách? Chybu neuděláte, pokud vsadíte na modré chino kalhoty nebo neutrální barvy jako béžová či hnědá – je dobré mít alespoň dvoje na výměnu. Tyto bavlněné kalhoty do šatníků moderních mužů pronikly z armády a není se čemu divit – jsou komfortní a odolné.

Náš tip

Chino kalhoty nejen pro gentlemany

Chino kalhoty se typicky spojují s casual elegantní módou, ale nemusí to tak být vždy.

Pánské chinos naleznete také v ležérnější streetstylové verzi jako například tyto od značky Vans. Jejich širší střih poskytuje větší komfort, a s obyčejným basic tričkem působí velmi uvolněně i na mužích se sportovnějším vkusem.

Chino kalhoty nejen pro gentlemany
Chino kalhoty nejen pro gentlemany
Chino kalhoty nejen pro gentlemany

Jak nosit chino kalhoty?

Chinos jsou jedny z nejpraktičtějších a nejsnáze kombinovatelných kalhot, proto jejich popularita stále roste. Výborně vypadají s košilí, jednobarevným či pruhovaným tričkem, mikinou, svetrem, sportovním sakem, bomberem i kabátem. Ladí i s různými typy bot od plátěnek až po koženou obuv, takže je využijete pro různé příležitosti.