Kabelky s hadím vzorem

Stylistky, módní blogerky i celebrity si tuto sezónu oblíbily kabelky s hadím vzorem v různých stylech – od designových tašek přes rameno až po cenově dostupné kousky. Podlehnete jim i vy?

Kabelky s hadím vzorem

Kabelka s hadím vzorem ovládla módní trendy

Stačí jen malý doplněk, jako je drobná kabelka s hadím vzorem, a rázem z všedního outfitu vykouzlíte módní zážitek. Hadí vzor nemusí být nijak nápadný, ani hned nemusíte investovat desetitisíce do kabelky z pravé hadí kůže. I drobný detail dokáže doslova zázraky! Vybrat si můžete shopperky, psaníčka nebo tolik oblíbené crossbody kabelky.

Náš tip

Zasloužíte si jen to nejlepší

Jestli existuje kabelka, která by vám neměla chybět, tak je to malá kožená kabelka s hadím vzorem ve tvaru půlměsíce, která je letošním hitem.

Ta je natolik všestranná, že ji vynesete na jakoukoliv společenskou i neformální akci. Pohrát si navíc můžete také s umístěním – krásně vypadá nejen jako crossbody, ale také jen tak v ruce. Okouzlující kousky najdete v nabídce značek Baťa nebo Mango.

Zasloužíte si jen to nejlepší
Zasloužíte si jen to nejlepší
Zasloužíte si jen to nejlepší

Kabelka z hadí kůže se hodí na všechny společenské události

Malá kožená kabelka nikdy nezklame. A světem módy nyní hýbe právě ta s hadím vzorem! Po drobném psaníčku ráda sáhnete kdykoliv, když s sebou nepotřebujete hodně věcí. Skvěle se hodí na všechny typy společenských událostí, jako jsou plesy, svatby nebo vernisáže. Hadí vzor bude vypadat velkolepě bez ohledu na barvu či tvar. Najděte si svou vysněnou kabelku ještě dnes.