Kozačky na široké lýtko

Na Modiu najdete kozačky na široká lýtka od značek, jako jsou Gabor, Remonte nebo DeeZee, které se specializují na pohodlnou obuv s elastickými vsadkami, klasickým zipem nebo praktickým šněrováním.

Kozačky na široké lýtko

Správná velikost je klíčem

Při výběru začněte tím, že si pečlivě změříte svou nohu, a to včetně obvodu lýtek. Hned poté se zaměřte na elastické materiály, jako je strečová kůže nebo pružný textil. Ty se dokonale přizpůsobí vašim lýtkům a zajistí maximální pohodlí při nošení. Podobně můžete vsadit na gumové vsadky po stranách kozaček, díky kterým se materiál roztáhne a umožní vám pohodlné obouvání.

Náš tip

Jak nosit kozačky v jezdeckém stylu?

Kozačky v jezdeckém stylu od značky Blancheporte jsou skvělou volbou pro módní nadšenkyně, které hledají stylovou a pohodlnou obuv.

Zadní díl tvořený pruženkou zajišťuje maximální pohodlí a umožňuje snadné obouvání a vyzouvání. Kvalitní kůže zase zaručuje jejich dlouhou životnost.

Abyste působila jako opravdová módní ikona, doporučujeme je kombinovat s džínami a koženou bundou nebo s koženou sukní a svetrem s vysokým límcem.

Jak nosit kozačky v jezdeckém stylu?
Jak nosit kozačky v jezdeckém stylu?
Jak nosit kozačky v jezdeckém stylu?

Zapomeňte na nepohodlné podpatky

Nízké podpatky nebo úplně ploché kozačky umožňují stabilnější postoj a mnohem plynulejší chůzi než vysoké podpatky. Navíc nevytvářejí tak silný tlak na lýtka a kotníky, takže se příjemně nosí. Ať už se tedy chystáte na nákupy, pravidelné denní pochůzky nebo třeba na výlet, určitě budou tou správnou volbou. Snadno je zkombinujete s různými outfity a vytvoříte skvělý a pohodlný look.