Kozačky s kožíškem

Vysoké či nízké, hlavně ať jsou teplé! Hřejivý kožíšek a kozačky – do chladných dnů, to je prostě dokonalá kombinace. Navíc také velmi stylová, protože okoření každý outfit a tuto sezónu je kožešina v kurzu.

Kozačky s kožíškem

Zvedněte si sebevědomí správnými botami

Kozačky patří k nejpopulárnějším druhům obuvi nejen v zimních měsících. Není se čemu divit, dokážou vystřelit váš sexappeal do výšin a jsou tak univerzální, že si je můžete obout jak džínám, tak i k sukni. Okamžitě na sebe strhnete pozornost. Zateplenou verzi s měkkým kožíškem naleznete například u značek Tamaris, UGG či Geox.

Náš tip

Umělý kožíšek nebo přírodní vlna?

Tepelnému komfortu, který poskytuje vašim nohám přírodní vlna, se nic nevyrovná.

Pokud hledáte kozačky do třeskuté zimy, kožené kotníkové kozačky ve stylu workerů s vlněným kožíškem a traktorovou podrážkou budou to pravé. Ani umělý kožíšek však není k zahození. Je to cenově dostupnější verze vhodná i pro vegany.

Do města i do přírody

U nás si vyberete nejen sexy kozačky nad kolena, ve kterých budete prostě nedolatelná, zateplené kozačky na platformě do města, ale také sportovněji laděné modely, ve kterých se můžete vydat na procházku zasněženou přírodou. Vyberte si z naší bohaté nabídky teplé kozačky přesně podle vašich představ.