Espadrilky na platformě

Espadrilky na platformě jsou pohodlné boty, které vám umožní strávit celý den prozkoumáváním plážového městečka nebo protančit celou noc na svatbě bez jediného puchýře. Vyjádřete svůj módní styl spárováním svých espadrilek s jarním a letním oblečením!

Espadrilky na platformě

Espadrilky na platformě: letní volba č. 1

V létě neexistuje nic lepšího než pohodlí a vzdušnost. Nedělejte v módě kompromisy a místo svých oblíbených páskových střevíčků sáhněte raději po espadrilkách na platformě. Vždy vám přidají nějaký ten centimetr, nepotí se v nich noha a pohodlně si v nich vychutnáte i delší procházku s dětmi. Nabídka je navíc tak pestrá, že se dokážou přizpůsobit každému vašemu já.

Náš tip

Denim vládne i espadrilkám

Žhavá móda devadesátek dorazila i k espadrilkám! Dala tak vzniknout výjimečně pohodlnému a líbivému kousku, jakým jsou denimové espadrilky na platformě.

Jak už to tak u džínoviny bývá, lze k nim obléci naprosto cokoliv. Vždy budete vypadat skvěle. Skutečné módní terno s nimi však uděláte v kombinaci s bílou barvou a krajkou.

Denim vládne i espadrilkám
Denim vládne i espadrilkám
Denim vládne i espadrilkám

Jaké platformové espadrilky právě frčí?

Platformy k espadrilkám zkrátka patří. Vyzkoušejte klínkové sandále se zavazováním, espadrilky na vysoké platformě či dramatickou „traktorovou“ platformu, vašim nohám už pozornost neuteče. V barvách se můžete klidně držet střídmosti, nebo se klidně odvázat v semišových espadrilkách na platformě v kanárkové barvě, obojí je v módě povoleno.