Dámské lakované polobotky

Trendy boty s nádechem sofistikovaného pánského stylu, které se hodí ke všemu a nosit je můžete od jara do podzimu existují! Přivítejte v botníku dámské lakované polobotky.

Dámské lakované polobotky

Lakované polobotky: stylová obuv s pánským šmrncem

Mohou být šněrovací, nazouvací nebo na zapínání, celolakované či v kombinaci s hladkou nebo broušenou kůží, na podpatku i bez něj. Ať už zvolíte jakékoli, můžete si být jistá, že lakované polobotky budou tou obuví, která dodá outfitu originální šmrnc s nádechem sofistikovanosti, která vám neubere na ženskosti. Navic se hodí téměř ke všemu a nosit je lze od jara do podzimu, v botníku se tak rozhodně neztratí.

Náš tip

Které lakované polobotky si vybrat?

Hledáte-li nadčasovou obuv, vyberte si decentní béžové nebo černé lakované polobotky. Pokud jsou vaší doménou neutrální minimalistické outfity, můžete si dovolit nazout bílé nebo červené lakované polobotky, které se stanou ústředním akcentem, jenž podtrhne vaši osobitost.

A co když toužíte po lakovaných polobotkách, které odpovídají aktuálním trendům? Pak sáhněte po těch na vysoké platformě, hranatém masivním podpatku nebo kouscích s řetězy a řetízky.

Které lakované polobotky si vybrat?
Které lakované polobotky si vybrat?
Které lakované polobotky si vybrat?

Jak pečovat o lakované polobotky?

Lakovaný povrch je náchylnější na zničení, takže je třeba se o boty dobře starat. Na lakované polobotky nepoužívejte impregnaci na kůži, ale pouze pěny a vosky určené na tento povrch. Čistěte je pouze měkkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě a před každým použitím je vyleštěte hadříkem z mikrovlákna. Lakované polobotky, ať už z přírodní či eko kůže, byste také nikdy neměli sušit u topení.