Dámské ponožkové tenisky

Teniskové šílenství pokračuje! Nejnovější trend? Ponožkové tenisky. Tyto boty jsou vyrobeny ze strečového materiálu, to znamená, že se dokonale přizpůsobí vašim nohám. Navíc jsou praktické, pohodlné a skutečně trendy. Vybrat si můžete černé, bílé i barevné provedení.

Dámské ponožkové tenisky

Co jsou ponožkové tenisky?

Také trpíte na puchýře z nových bot? Obujte pohodlné ponožkové tenisky, tedy kombinaci tenisek s pružným svrškem obepínajícím nohu jako ponožka, a můžete si jít klidně i zaběhat. Pružná látka se velice dobře přizpůsobí noze, proto se vám nikdy nestane, že by vás tyto boty nepříjemně odíraly. Stylové ponožkové tenisky seženete třeba u značek Nike, Calvin Klein či Michael Kors.

Náš tip

Módní lekce pro začátečnice

Nalákali jsme vás na tento nevšední trend? Nemusíte se hned pouštět do zběsilých punkových kreací, stačí si pořídit vzdušné sportovní tenisky s perforovaným svrškem v bílém provedení.

Získáte neotřelou verzi bot, která se skvěle kombinuje! Jen si k tomu navíc užijete mimořádné pohodlí a nevšední design.

Módní lekce pro začátečnice
Módní lekce pro začátečnice
Módní lekce pro začátečnice

Ponožkové tenisky hýbou světem módy

Občas se v českém módním rybníčku uchytí i extravagantnější trend – právě takové jsou ponožkové tenisky. Pokud chcete experimentovat, nemusíte dokonce zůstat jen u tenisek. Trendy fandí i ponožkovým kozačkám a lodičkám, a že je opravdu o co stát, vás přesvědčí svým vzhledem a variabilitou.