Dámské polobotky na podpatku

Chcete vypadat elegantně, ale z lodiček vás bolí nohy? Pořiďte si polobotky na podpatku, které vám dodají sofistikovaný vzhled, aniž by vaše nohy trpěly. Vybrat si můžete neutrální černé či béžové, moderní lesklé, šněrovací nebo nazouvací polobotky.

Dámské polobotky na podpatku

Polobotky na podpatku: elegance a pohodlí v jednom

Polobotky na podpatku jsou výbornou volbou pro každodenní nošení do práce či na pochůzky po městě. Vybrat si můžete buď klasické polobotky v pánském stylu, nebo ženštější šněrovací polobotky na vyšším podpatku a s užší špičkou. Hledáte-li boty vhodné pro všechny příležitosti, jsou nejlepší volbou neutrální černé nebo béžové, chcete-li něco modernějšího a nápaditějšího, budou se vám líbit červené polobotky na podpatku.

Náš tip

Jste na nohou celý den? Vyberte si kvalitní boty!

Trápí vás časté bolesti zad, jste unavená, podrážděná a bez energie? Možná jsou na vině vaše boty – řekněme si na rovinu, že my ženy se v honbě za krásou často obouváme a oblékáme značně nepohodlně, čímž si ve finále více škodíme, než pomáháme. 

Vybíráte-li tedy polobotky na podpatku, nešetřete na sobě a vybírejte takové, které jsou nejen krásné, ale také dobře padnou, jsou z kvalitních materiálů, dobře šité a pohodlné na chození. 

Kde takové sehnat? Mezi nejkvalitnější patří polobotky na podpatku Tamaris, Rieker nebo Dr. Martens.

Jste na nohou celý den? Vyberte si kvalitní boty!
Jste na nohou celý den? Vyberte si kvalitní boty!
Jste na nohou celý den? Vyberte si kvalitní boty!

Nezapomeňte se o své polobotky dobře starat

Aby vám polobotky dobře sloužily a dlouho vydržely, je nezbytné se o ně starat. Základem péče je impregnace, která je chrání proti vlivům počasí. Neméně důležité je zbavit své boty všech nečistot neprodleně poté, co přijdete domů. Pokud vaše kožené polobotky na podpatku promoknou, nikdy je nesušte u topení, vystavila byste je riziku popraskání.