Dámská trička s potiskem

Trička s potiskem už dávno nejsou jen pro malé děti, mohou odrážet vaši osobnost nebo vyjadřovat hluboké pravdy. Najděte si svůj originální kousek se správným potiskem pro každou náladu.

Dámská trička s potiskem

Kombinujte dámská trička s potiskem se stylem

Trička s potiskem představují skvělý módní prvek, se kterým můžete naplno projevit svou kreativitu. Vyzkoušejte tričko s nápisem k sakudžínám a výsledek bude ohromující! I se sukní vykouzlíte velmi ženské a nápadité outfity na běžné dny. Extravagantnější kousky párujte s neutrálnějším oblečením a naopak.

Náš tip

Rafinovanost v podobě příbuzných barev

Nic proti Disney či Marvel hrdinům na tričkách, ale co takhle vyzkoušet něco rafinovanějšího? Svou náladu či názor můžete tričkem s potiskem vykřičet do světa i v minimalistickém provedení.

Vyzkoušejte potisk v provedení „tón v tónu“. Triko jednodušeji zkombinujete se zbytkem outfitu a váš look bude působit jednotně a více promyšleně.

Rafinovanost v podobě příbuzných barev
Rafinovanost v podobě příbuzných barev
Rafinovanost v podobě příbuzných barev

Trička s potiskem jsou zpestřením každodenních outfitů

Pusťte si do šatníku svěží vítr a občas vystřídejte jednobarevná trička něčím veselejším a nápadnějším. Triko s nápisem vám pomůže vykřičet váš světonázor. Dámská trička s potiskem skvěle vyniknou například k džínové bundě, oblíbeným džínámbílým teniskám. Párty outfit perfektně osvěží vtipné tričko.