Basic šaty na ramínka

Basic kousky se v šatníku rozhodně neztratí a o letních basic šatech to platí dvojnásob! Skvěle je zkombinujete s teniskami i sandály. Pro volné letní dny nenajdete lepší a pohodlnější outfit.

Basic šaty na ramínka

Basic šatů nikdy není dost!

Máte v oblibě jednoduché a osvědčené střihy, které nepodléhají trendům, ale můžete je vytáhnout ze šatníku téměř pro každou příležitost? Ať už chcete vytvořit pěkný, ale ne příliš nápadný vzhled perfektní do práce nebo pro volný čas, basic šaty na ramínka se hlásí do služby! Proto byste je měla mít ve více provedeních, aby vám nikdy nechyběly.

Náš tip

I černé basic šaty mohou působit svěže

Jednoduché černé šaty na ramínka jsou prý nudné? Ale prosím vás!

Poohlédněte se po kousku s odhalenými a zajímavě řešenými zády a nezapomeňte ani na to, že tuto sezónu frčí zlatá. Pár třpytivých šperků například v podobě náramků se postará o kouzlo a posune váš pohodlný basic outfit na úplně jiný level.

I černé basic šaty mohou působit svěže
I černé basic šaty mohou působit svěže
I černé basic šaty mohou působit svěže

Vyberte si délky a barvy, ve kterých se cítíte sebevědomě

Neutrální barvy nikdy nic nezkazí, snadno se kombinují k oblečení a doplňkům. Bílé basic šaty na ramínka, i černé a šedé proto jistě vynosíte v chladnějších dnech, navrstvením k dalším oblíbeným kouskům. Pokud jste vysoká, určitě by vám neměly chybět ani dlouhé basic šaty, do horkých letních dnů na procházku po pláži jsou jako dělané!