Spací pytle Sea to Summit

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Sea to Summit

Jak správně vybrat spací pytel?

Mumiový či dekový? Péřový či z dutého vlákna? Letní nebo třísezónní? Než začnete investovat ve velkém, nejprve zapřemýšlejte, jak často budete spacák potřebovat, kam se s ním chystáte vyrazit, a v jakém období. Jakmile si zodpovíte tyto otázky, dokážete seškrtat zbytečnosti a ušetřit i nemalé peníze. Možná také zjistíte, že je jak letní, tak zimní spacák ve většině případů zbytečný.

Třísezónní spacák = král mezi spacími pytli

Nejrozumnější a také nejvyhledávanější variantou bývají třísezónní spacáky, které mívají nejlepší poměr ceny a výkonu. Nezahřejí sice tolik jako zimní, ale pokud se nechystáte do extrémních podmínek, mile vás překvapí teplotním komfortem i v teplotách kolem nuly. Rovněž sbalený objem je přijatelný. Ten je sice větší než u letních spacáků, ale v našich končinách to rozhodně stojí za to.

Spacák volte dle střihu a délky

Spacák vybírejte podle délky, nemusíte pak příliš sledovat, zda je dámský či pánský. Rozhodně ale jděte po léty zavedených značkách jako Coleman, Husky či Pinguin. Chcete-li se s partnerem přihřívat vzájemně, vybírejte spacáky pro dva. Co se týče materiálu, cena je zde přímo úměrná kvalitě. Zlatým středem je mikrovlákno, které skvěle zahřeje, ale nezruinuje vaši peněženku.

Prozkoumejte kategorii spací pytle a najděte módní inspiraci pro nadcházející sezónu. Nejnovější karimatky a matrace, výbava pro plavání a potápěnístany čekají na váš nákup.

Nepřehlédněte aktuální kolekce značek Sea to Summit, objevujte nové e-shopy a obchody - HUSKY, Scootshop.czOK-moda.cz nebo vybírejte podle barev.