Pouzdra na nože/láhev

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Správný muž má u sebe nůž

A k noži patří pouzdro. To oceníte zejména v okamžiku, kdy se nůž nepoužívá a především pak při přenášení, kdy pouzdro chrání jak samotný nůž před poškozením, tak i vás před úrazem. Praktické je pouzdro na nůž s klipem, které lze přichytit na opasek a mít ho tak vždy po ruce. Skvělý výběr nabízí například značky Max Fuchs, Helikon-Tex nebo Tasmanian Tiger.

Jak vybírat pouzdro na nůž?

V nabídce lze najít kotníkové, stehenní či podpažní pouzdro na nůž, existuje i pouzdro na nůž na záda. Vhodný typ vybírejte dle aktivity, pro kterou je nůž určený, například stehenní pouzdro na nůž se hodí pro bezpečnostní složky, ale je naprosto nevhodné pro běžnou turistiku. Důležitý je také materiál, který by měl být co nejpevnější a ideálně nepromokavý.

A co pistolové pouzdro nebo pouzdro na láhev?

Pro výlety do přírody budete potřebovat nejen nůž, ale také láhev, kompas, dalekohled a další doplňky dle vašich aktivit. Na vše je vhodné mít pouzdro, nosit několik různých však není příliš praktické. Skvělá jsou tak opasková pouzdra na nůž, která jsou kombinovaná s pouzdrem na láhev nebo pouzdra s více přihrádkami. Jste-li sportovní střelci, najdete v naší nabídce i pistolové pouzdro.

Prozkoumejte kategorii pouzdra na nože/lahve a najděte módní inspiraci pro nadcházející sezónu. Nejnovější koloběžky, horská kolaskateboardy, longboardy čekají na váš nákup.

Nepřehlédněte aktuální kolekce značek Bushman, VictorinoxSalomon, objevujte nové e-shopy a obchody - Helveti, Armyshop.czTop-ArmyShop.cz nebo vybírejte podle barev.