Pánské peněženky

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování
Velikost Materiál Další

Pánské peněženky: praktický i módní doplněk

Pánská peněženka je každodenní součástí života většiny mužů, a proto by měla být zejména praktická. Je nutné, aby se do ní vešla hotovost, ale také věrnostní a kreditní karty, průkazy nebo klíč od domu. Zároveň většina mužů jistě ocení, když bude perfektně pasovat do zadní kapsy kalhot, do kapsy od saka nebo od kabátu. Nabídka je již dnes velmi široká, ale černá či hnědá klasika nikdy nezklame.

Symbol luxusu a elegance

Ať už vám postačí pouze minimalistická dolarovka, nebo dáte přednost běžně velké peněžence, její výběr rozhodně nepodceňte, protože správně zvolená peněženka je důležitým doplňkem, který o muži hodně vypovídá. Skvěle reprezentovat vás bude zejména kožená peněženka, která je moderní a hlavně velmi kvalitní. Ty nejlepší kousky najdete v kolekcích značek Calvin Klein, Tommy Hilfiger nebo Guess.

Prozkoumejte kategorii pánské peněženky a najděte módní inspiraci pro nadcházející sezónu. Nejnovější pánské polokošile, pánská tílkapánské kraťasy a šortky čekají na váš nákup.

Nepřehlédněte aktuální kolekce značek Tommy Hilfiger, Calvin KleinGuess, objevujte nové e-shopy a obchody - Armyshop.cz, Funstorm.czZoot.cz nebo vybírejte podle barev.